Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Saneo CS toaleta kasetowa z obracaną muszlą ceramiczną

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 3 619,00 zł 3619.00
Cena netto: 2 942,28 zł
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Dometic
Kod produktu: SKP023833
Nr producenta: 9107100640

Opis

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O UŻYTKOWNIKU

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego wyposażyliśmy nową toaletę ceramiczną Saneo w udogodnienia, które nie mają sobie równych na rynku. Przykładowo, opatentowany zawór Dual Close zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, gdy zbiornik kasetowy zostanie usunięty. Ma łatwy w użyciu dotykowy wyświetlacz oraz pulsacyjną spłuczkę, dzięki której można kontrolować ilość wody użytej podczas każdego spłukiwania. Jest również wyposażona w muszlę, którą można obracać w zakresie 90° w obu kierunkach, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla ciasnych przestrzeni, a także automatycznie opuszczaną deskę klozetową. Łatwa w czyszczeniu i lekka (12,5 kg).
 

DLACZEGO WSZYSTKIE TOALETY NIE MOGĄ BYĆ TAKIE JAK TA?

Ceramiczna toaleta Saneo CS dzięki swojej bezkonkurencyjnej przemyślanej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi komfort i wygodę użytkowania. Ceramiczna toaleta z wyświetlaczem dotykowym INSENS cechuje się najwyższą jakością i jest bardzo łatwa w użyciu. Opatentowany zawór z podwójnym zamknięciem chroni użytkownika podczas wyjmowania wkładu, a muszla regulowana w zakresie 90° jest idealna do montażu w ciasnych miejscach. Dzięki łatwej w myciu muszli i ochronie przed rozpryskami przy zaworze, łatwo jest utrzymać czystość! Ta wspaniała toaleta została również wyposażona w silną a zarazem oszczędzającą wodę spłuczkę pulsacyjną i wygodną deskę klozetową z systemem automatycznego zamykania.

 

  • Opatentowany zawór z podwójnym zamknięciem zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w przypadku zdjęcia zbiornika
  • Muszla klozetowa regulowana o 90° w obu kierunkach pozwala na elastyczne dopasowanie
  • Łatwa do czyszczenia inkrustacja ceramiczna z impulsowym systemem spłukiwania
  • Ochrona przed rozpryskiwaniem podczas otwierania zaworu
  • Wygodna deska klozetowa o ergonomicznym kształcie
  • Samozamykająca się klapa i deska klozetowa
  • Dotykowy panel sterowania INSENS

 

Głębokość 602 mm
Wysokość 672 mm
Szerokość 377 mm
Waga 13 kg
Pojemność zbiornika na ścieki 16 l

 

Dostępne są środki do uzdatniania do wszystkich rodzajów toalet. Czy to w postaci płynnej, czy w formie paczki do spłukania, zawierającej przyjazną dla środowiska tabletkę Green Care, mogą one skutecznie zwalczać nieprzyjemne zapachy.

do góry

Gwarancja

W naszym sklepie oferujemy jedynie sprawdzone, oryginalne produkty czołowych, renomowanych producentów tj. 
Webasto, Dometic, Waeco, Dometic, Indel, Eberspaecher, Truma, Whale, Whisper Power.

Wszystkie części zamienne są objęte minimalnie roczną gwarancją producenta (jeśli to my naprawiamy urządzenia Webasto, udzielamy 2 letniej gwarancji na wymienione części), natomiast kompletne produkty objęte są 1 lub 2-letnią gwarancją producencką.

Jeśli produkty z wyprzedaży mają ślady magazynowania lub posiadają niepełną gwarancję to wzmianka o tym ZAWSZE znajduje się w opisie produktu lub podkategorii.

Konsumentom dokonującym zakupu w naszym sklepie internetowym przysługuje 14'dniowy okres w czasie którego może zwrócić zakupiony produkt, bez ponoszenia zbędnych kosztów, bez podania przyczyny.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl