Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Ozonowanie klimatyzacji Warszawa

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej

W dzisiejszych czasach wszyscy korzystamy z klimatyzacji samochodowej i komfortu jaki nam daje. Wciąż jeszcze wielu z nas nie przykłada wagi do właściwego dbania o klimatyzację w swoim aucie, wskutek czego zmaga się nie tylko z usterkami i awariami, ale również naraża swoje zdrowie. Zanieczyszczona klimatyzacja może bowiem zaszkodzić poważnie naszemu samopoczuciu.

Właśnie dlatego nasz serwis, firma Skylark Polska w Warszawie, oferuje swoim klientom ozonowanie klimatyzacji w samochodzie. Nie od dziś wiadomo, że ozon ma silne działania antybakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu skutecznie likwiduje wszystkie znajdujące się w klimatyzacji drobnoustroje. To skuteczna metoda, którą warto wykorzystać.

Korzystanie z zanieczyszczonej klimatyzacji jest niebezpieczne dla zdrowia

Wiele osób uważa, że klimatyzacja to system całkowicie bezpieczny i skuteczny w działaniu. Co więcej, uznają, że nie potrzebuje ona żadnego czyszczenia czy prac konserwacyjnych. To błąd. Nie zapominajmy, że w przypadku klimatyzacji mamy do czynienia z urządzeniami, które przyjmują ciepło i skraplają wodę. O rozwój szkodliwych drobnoustrojów naprawdę nie jest trudno.

Korzystanie z zanieczyszczonej klimatyzacji może mieć wiele negatywnych skutków dla naszego zdrowia i samopoczucia. Wśród nich możemy wymienić między innymi reakcje alergiczne, problemy z łzawieniem oczu, ból gardła czy podrażnienie błon śluzowych jamy ustnej i nosa. Wynikają one właśnie z rozwijających się w klimatyzacji mikrobów.

Jak często powinno się ozonować klimatyzację w aucie?

Jeśli zależy ci na tym, by klimatyzacja w twoim samochodzie była w pełni bezpieczna i wolna od szkodliwych bakterii, wirusów i grzybów, zabieg ozonowania klimatyzacji w samochodzie należy powtarzać cyklicznie. Jak często? Wiele zależy oczywiście od tego, jak często korzystasz z samochodu i klimatyzacji. Niemniej jednak raz do roku warto zadbać o jej stan.

Ozonowanie klimatyzacji warto wykonywać szczególnie przed rozpoczęciem fali upałów. Ciepło przyczynia się bowiem do rozwoju drobnoustrojów, co więcej, wraz z rozpoczęciem lata częściej zaczynamy korzystać z klimatyzacji. Na szczęście, nawet w środku sezonu w naszym serwisie możesz liczyć na szybką i sprawną obsługę. Już dziś zadbaj więc o stan swojego samochodu.

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie

Jak widać, ozonowanie klimatyzacji to doskonały sposób na pozbycie się drobnoustrojów, wirusów i grzybów. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. W Skylark Polska wykonujemy profesjonalne ozonowanie, które da ci pewność, że twoja klimatyzacja jest całkowicie bezpieczna. Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować ci jedną z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem telefonu:

22 673 50 80 22 673 50 80

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie klimatyzacji:


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl