Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa

Serwis Auto Klimatyzacji

Specjalizujemy się w serwisie i montażu systemów klimatyzacji samochodowych i mobilnych

 

Oferujemy pełny zakres prac serwisowych, m.in. :

- Przeglądy okresowe klimatyzacji

- Wymiana czynnika chłodniczego i oleju

- Odgrzybianie i dezynfekcja

- Wymiany filtrów powietrza

- Testy szczelności na podciśnieniu oraz azocie i barwniku UV

- Wymiany chłodnic klimatyzacji

- Naprawa lub wymiana przewodów klimatyzacji

- Naprawa sprężarek

- Płukanie układów po zatarciu sprężarki

 

Montujemy i rozbudowujemy klimatyzacje w:

- Samochodach osobowych

- Samochodach dostawczych

- Samochodach ciężarowych

- Mikrobusach

- Autobusach

- Kamperach i przyczepach kempingowych

- Łodziach i jachtach

- Kontenerach

- Maszynach budowlanych

- Maszynach rolniczych

 

Typy klimatyzacji obsługiwane w naszym serwisie

- sprężarkowe - zależne od pracy silnika

- poddeskowe (samochody osobowe / dostawcze / ciężarowe )

- rozbudowane o dodatkowy parownik wewnętrzny

- klimatyzacje zintegrowane na dachu pojazdu

 

- sprężarkowe - niezależne od pracy silnika (sprężarka napędzana elektrycznie)

- postojowe 12/24V do samochodów ciężarowych o mocy od 900W do 3200W

- dachowe

- dzielone

- postojowe 230V do samochodów kempingowych i specjalistycznych (np. wozy transmisyjne lub pokazowe)

- dachowe

- podławkowe

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie podróżowanie samochodem bez klimatyzacji. To rozwiązanie, które zapewnia nam komfort i wygodę, nawet w wysokich temperaturach. Niestety, klimatyzacja samochodowa, jak każde inne urządzenie, może zawodzić. W takiej sytuacji warto odwiedzić firmę Skylark Polska w Warszawie. Tu z pewnością znajdziesz pomoc.

W swojej ofercie mamy szeroką gamę usług związanych z naprawę klimatyzacji samochodowej. Zajmujemy się okresowymi przeglądami, naprawiamy nieszczelności, uzupełniamy niezbędne płyny oraz wymieniamy filtry. Wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz przystępna cena. Jako doświadczeni specjaliści działamy szybko i sprawnie, gwarantując skuteczną naprawę niezależnie od rodzaju usterki.

Serwisujemy klimatyzację m.in. w samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych

Wiele osób sądzi, że jako serwis klimatyzacji samochodowej zajmujemy się wyłącznie samochodami osobowymi. Nic bardziej mylnego! Doskonale bowiem wiemy, że klimatyzacja montowana jest obecnie w wielu różnych rodzajach pojazdów, a nawet w maszynach rolniczych, przyczepach kempingowych czy łodziach. Dbamy więc o to, by bez problemu pomóc każdemu z naszych klientów.

Wyróżnia nas nie tylko szeroka oferta usług, ale również fakt, że zajmujemy się każdym rodzajem klimatyzacji. Z powodzeniem naprawiamy nie tylko samochody osobowe, ale również samochody ciężarowe, autobusy, mikrobusy, kampery, maszyny budowlane i rolnicze, a nawet jachty i łodzie. Możesz więc mieć pewność, że każdy problem z klimatyzacją będziemy w stanie rozwiązać.

Okresowe przeglądy klimatyzacji

Nawet jeśli klimatyzacja działa sprawnie, warto pamiętać o tym, że jak każde urządzenie potrzebuje przeglądu i konserwacji. Dlatego też, przynajmniej raz do roku, warto wykonać okresowy przegląd klimatyzacji, który pozwoli wykryć ewentualne nieszczelności i niegroźne usterki, które mogą przerodzić się w poważną awarię. Przegląd taki możesz wykonać w naszym serwisie.

Dokładnie sprawdzamy każdy element klimatyzacji pod kątem prawidłowego jej funkcjonowania. Zajmujemy się również odgrzybianiem klimatyzacji i jej czyszczeniem, tak, aby korzystanie z tego udogodnienia nie wiązało się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami dla zdrowia twojego oraz twoich najbliższych. Już dziś więc umów się na przegląd.

Naprawa nieszczelności klimatyzacji

Nieszczelna klimatyzacja to jeden z częstych problemów, które sprawiają, że mimo uzupełniania czynnika chłodzącego urządzenie nie jest w stanie zapewnić nam odpowiedniej temperatury w samochodzie. Dlatego też, jeśli podejrzewasz nieszczelność swojej klimatyzacji, koniecznie odwiedź nasz serwis. Szybko zdiagnozujemy problem i postaramy się mu zaradzić.

Nasz serwis klimatyzacji posiada nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym jesteśmy w stanie wykryć nawet najmniejsze szczeliny i nieszczelności. Po ich odnalezieniu zajmujemy się naprawą, która jest nie tylko skuteczna, ale również dostępna w dobrej cenie. Przekonało się o tym już wielu klientów, którzy cieszą się sprawnie działającą klimatyzacją.

Wymiana czynnika chłodzącego, oleju i filtrów powietrza klimatyzacji

Klimatyzacja to system, który opiera się o działanie czynnika chłodzącego. Bez niego nie jest bowiem możliwe osiągnięcie odpowiednio niskiej temperatury. Niestety, z biegiem czasu czynnik chłodzący zużywa się, może również ulatniać się wskutek nieszczelności klimatyzacji. W takiej sytuacji warto odwiedzić nasz serwis naprawy klimatyzacji.

Nie tylko wymienimy lub uzupełnimy czynnik chłodzący w klimatyzacji twojego samochodu, ale również zadbamy o wymianę oleju oraz filtra powietrza klimatyzacji. Bardzo wielu fachowców zapomina bowiem o tym, że wymiana oleju chroni sprężarkę przed zatarciem, a filtry mają wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Słowem, kompleksowo zadbamy o klimatyzację w twoim samochodzie.

Regeneracja sprężarek klimatyzacji

Kolejnym problemem, z którym zmaga się wielu właścicieli pojazdów, są usterki dotyczące sprężarki klimatyzacji. Jej zatarcie, uszkodzenie czy zalanie może powodować całkowitą awarię klimatyzacji. Na szczęście, nie oznacza to, że musimy decydować się na zakup nowej sprężarki. Naprawa klimatyzacji może być bowiem znacznie tańsza - wystarczy postawić na regenerację sprężarki.

Nasz serwis jest jednym z miejsc, w których w bardzo przystępnej cenie możesz zlecić regenerację sprężarki klimatyzacji. Profesjonalizm i doświadczenie jakim się wyróżniamy sprawiają, że jesteśmy w stanie przywrócić sprężarce parametry, jakimi cechowała się tuż po zakupie. Dzięki temu twoja klimatyzacja znów będzie działać w stu procentach sprawnie.

Zapraszamy do naszego serwisu klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu klimatyzacji samochodowej w Warszawie. Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie, nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy działać sprawnie i skutecznie, a także wykwalifikowaną kadrę, która poradzi sobie z każdym problemem. Możesz więc liczyć na najwyższą jakość usług. Wszystko to w dobrej, przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem

22 673 50 80 22 673 50 80

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie szyberdachów:

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl