Szyberdachy

 
 

Wolność w zasięgu ręki.

Jasne jak słońce: zalety okna dachowego.

Odbieraj świat wszystkimi zmysłami – poznaj prawdziwą radość z jazdy samochodem. System dachowy Webasto to gwarancja najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa!


Światło oznacza dobre samopoczucie.

Więcej światła we wnętrzu poprawi nastrój pasażerów i sprawi, że dłuższa jazda stanie się przyjemną wycieczką pod gołym niebem.  


Świeże powietrze to zdrowie.

Podczas gdy klimatyzacja ogranicza się do zwykłego chodzenia, a przy otwartych oknach bocznych powstaje nieprzyjemny przeciąg, okno dachowe gwarantuje równomierne wietrzenie i przyjemną świeżość. Wzmacnia to koncentrację, a tym samym bezpieczeństwo jazdy.


Prowadź swobodnie.

Dzięki systemom dachowym Webasto doświadczysz całkowicie nowej przyjemności z jazdy. Korzystaj ze świeżego powietrza i ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami. 


Zamyka się samo.

System Webasto auto-close w pełni automatycznie zamyka okno dachowe po wyłączeniu zapłonu i chroni pojazd przed deszczem.  


Ekstra bezpieczna ochrona przed przytrzaśnięciem.

System auto-retract skutecznie zapobiega zamykaniu się dachu, gdy w swietle otworu znajduje się jakikolwiek obiekt. 


Ochrona przed promieniowaniem.

Stonowane szkło Protective Venus® wpuszcza do pojazdu światło słoneczne, ale filtruje promieniowanie UV. Dzięki temu do samochodu wnika przyjemne dla wnętrza ciepło.


Komfort obsługi.

Prosta obsługa panelu sterującego każdego okna dachowego Webasto gwarantuje maksymalny komfort. Opcjonalny czujnik deszczu automatycznie zamyka dach przy pierwszej kropli.


Gwarancja jakości.

Okna dachowe Webasto to jakość sprawdzona przez TÜV. Trwałość i wytrzymałość podczas ekstremalnych obciążeń została potwierdzona podczas testów. Dzięki temu Webasto daje trzy lata gwarancji na każdy szyberdach. 


 

Jakość montażu gwarantowana przez ekspertów.

Jakość to dla Webasto priorytet – zarówno jeśli chodzi o produkt, jak też jego fachowy montaż przez przeszkolonych i autoryzowanych partnerów. 


Webasto to światowa klasa.

Każdego roku montuje się fabrycznie ponad pięć milionów systemów dachowych Webasto. To sprawia, że Webasto to nr 1 w dziedzinie okien dachowych segmentu OEM.

 
     
Szyberdach H300 Entry / Comfort Szyberdach H300 Entry / Comfort
Producent: Webasto
Cena: 2 499,00 zł (netto: 2 031,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyberdach Hollandia H100 Szyberdach Hollandia H100
Producent: Webasto
Cena: 1 110,00 zł (netto: 902,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Szyberdach Hollandia H400 Deluxe elektryczny Szyberdach Hollandia H400 Deluxe elektryczny
Producent: Webasto
Cena: 4 461,00 zł (netto: 3 626,83 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl