Szyberdachy

Wysyłka

Wysyłka DHL Kurier

Najbliższa wysyłka już za
00 020612

     
 

Wolność w zasięgu ręki.

Jasne jak słońce: zalety okna dachowego.

Odbieraj świat wszystkimi zmysłami – poznaj prawdziwą radość z jazdy samochodem. System dachowy Webasto to gwarancja najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa!

Światło oznacza dobre samopoczucie.

Więcej światła we wnętrzu poprawi nastrój pasażerów i sprawi, że dłuższa jazda stanie się przyjemną wycieczką pod gołym niebem.  

Świeże powietrze to zdrowie.

Podczas gdy klimatyzacja ogranicza się do zwykłego chodzenia, a przy otwartych oknach bocznych powstaje nieprzyjemny przeciąg, okno dachowe gwarantuje równomierne wietrzenie i przyjemną świeżość. Wzmacnia to koncentrację, a tym samym bezpieczeństwo jazdy.

Prowadź swobodnie.

Dzięki systemom dachowym Webasto doświadczysz całkowicie nowej przyjemności z jazdy. Korzystaj ze świeżego powietrza i ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami. 

Zamyka się samo.

System Webasto auto-close w pełni automatycznie zamyka okno dachowe po wyłączeniu zapłonu i chroni pojazd przed deszczem.  

Ekstra bezpieczna ochrona przed przytrzaśnięciem.

System auto-retract skutecznie zapobiega zamykaniu się dachu, gdy w swietle otworu znajduje się jakikolwiek obiekt. 

Ochrona przed promieniowaniem.

Stonowane szkło Protective Venus® wpuszcza do pojazdu światło słoneczne, ale filtruje promieniowanie UV. Dzięki temu do samochodu wnika przyjemne dla wnętrza ciepło..

Komfort obsługi.

Prosta obsługa panelu sterującego każdego okna dachowego Webasto gwarantuje maksymalny komfort. Opcjonalny czujnik deszczu automatycznie zamyka dach przy pierwszej kropli.

Gwarancja jakości.

Okna dachowe Webasto to jakość sprawdzona przez TÜV. Trwałość i wytrzymałość podczas ekstremalnych obciążeń została potwierdzona podczas testów. Dzięki temu Webasto daje trzy lata gwarancji na każdy szyberdach. 

Jakość montażu gwarantowana przez ekspertów.

Jakość to dla Webasto priorytet – zarówno jeśli chodzi o produkt, jak też jego fachowy montaż przez przeszkolonych i autoryzowanych partnerów. 

Webasto to światowa klasa.

Każdego roku montuje się fabrycznie ponad pięć milionów systemów dachowych Webasto. To sprawia, że Webasto to nr 1 w dziedzinie okien dachowych segmentu OEM.

 
     
H300 Entry / Comfort H300 Entry / Comfort

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi oraz swej różnorodności okno dachowe Hollandia 300 jest jednym z ulubionych szyberdachów Webasto. Przy dwóch rozmiarach Hollandia 300 nadaje się do pojazdów z mocno wygiętym dachem, ponieważ szyba jest w prosty sposób przesuwana nad nim. Spoiler optymalizuje przepływ wiatru.

Cena: 2 499,00 zł
szt.
  • nowość
Hollandia 500 Elegance Szyberdach Webasto Hollandia 500 Elegance Szyberdach Webasto

Szyberdach elektryczny Hollandia 500 z otwieranymi obydwoma szyberdachami i panelem łączącym elegance 275 (najbogatsza wersja)

Promocja do wyczerpania zapasów

Cena: 5 500,00 zł 6 537,00 zł
szt.
  • promocja
Hollandia 100 Hollandia 100

Komfort otwartej przestrzeni za niewielką cenę. Klasyczne uchylne okno dachowe kusi nowoczesnym wyglądem i techniczną finezją: okno można całkowicie wyjąć. Dodatkowo Hollandia 100 nadaje się prawie do każdego typu samochodu.

Cena: 1 117,00 zł
szt.
Hollandia 300 deLuxe Hollandia 300 deLuxe

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi oraz swej różnorodności okno dachowe Hollandia 300 jest jednym z ulubionych szyberdachów Webasto. Przy dwóch rozmiarach Hollandia 300 nadaje się do pojazdów z mocno wygiętym dachem, ponieważ szyba jest w prosty sposób przesuwana nad nim. Spoiler optymalizuje przepływ wiatru.

Cena: 2 507,00 zł
szt.
Hollandia 400 Hollandia 400

Z dachem Hollandia 400 poczujesz się jak w kabriolecie. Sportowy dach składany przyciąga wzrok i może być bezstopniowo otwierany aż do pełnego otwarcia. W samochodzie Hollandia 400 prezentuje się bardzo dyskretnie: dach dopasowany jest kolorystycznie do podsufitki.

Cena: 4 964,00 zł
szt.

22 673 50 80

888 234 567

Sklep internetowy Shoper.pl