Skylark-Polska | Adres: ul. Madziarów 54, 04-444 Warszawa | Tel: 22 673 50 8022 673 50 80 | E-mail: info@ogrzewania.pl

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Warszawa

Regeneracja sprężarek klimatyzacji

Sprężarka klimatyzacji samochodowej to jedna z najważniejszych części tego układu. Gdy dochodzi do jej uszkodzenia lub zatarcia, klimatyzacja nie jest w stanie prawidłowo działać mimo odpowiedniego poziomu czynnika czy wymiany filtrów. W takiej sytuacji nie musimy jednak decydować się na zakup nowej sprężarki. Rozwiązaniem jest regeneracja kompresora klimatyzacji.

Nasza firma, Skylark Polska z siedzibą w Warszawie, zajmuje się regeneracją sprężarek klimatyzacji w każdym modelu samochodu. Posiadamy doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą awarią sprężarki klimatyzacji. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

Typowe awarie sprężarki klimatyzacji samochodowej

Niezależnie od marki pojazdu jakim jeździsz, możesz napotkać jeden z typowych problemów dotyczących sprężarki klimatyzacji samochodowej. Istnieje bowiem kilka przyczyn, które mogą doprowadzić do awarii klimatyzacji samochodowych. Pierwszą z nich jest zbyt mała ilość oleju w układzie spowodowana niewłaściwym nabijaniem sprężarki. Niektórzy dodają bowiem jedynie czynnik, bez dbania o uzupełnienie oleju.

Wśród częstych przyczyn awarii sprężarki klimatyzacji wymienić możemy również wyciek czynnika spowodowany pęknięciem przewodu lub skraplacza. Bardzo często dochodzi również do zatarcia sprężarki, które spowodowane jest niewłaściwym sterowaniem elektrozaworem sprężarki. Jest to jeden z najpoważniejszych problemów dotyczących klimatyzacji.

Na czym polega regeneracja sprężarki w klimatyzacji samochodowej?

Regeneracja sprężarki klimatyzacji nie jest zadaniem łatwym. Aby zapewnić jej parametry zgodne z tymi, jakimi wyróżniają się nowe sprężarki, musimy zacząć od starannego wypiaskowania korpusu sprężarki. Poza tym cała sprężarka zostaje rozebrana na części. Wymieniamy uszczelniacze, łożyska oraz pierścienie tłokowe. Kontrolujemy stan łożysk wału i tłoków.

To jednak nie koniec. Prawidłowa regeneracja sprężarki to również wykonanie szeregu testów diagnostycznych, takich jak: test wytrzymałościowy sprzęgła, sprawdzenie wydajności, sprawdzenie szczelności klimatyzacji oraz test wytrzymałościowy tarczy. Tylko przeprowadzenie wszystkich tych czynności pozwala nam oddać klientowi w pełni sprawną klimatyzację.

Parametry techniczne sprężarek po regeneracji nie odbiegają od parametrów nowych sprężarek

Wiele osób obawia się, że awaria klimatyzacji samochodowej musi wiązać się z wymianą sprężarki na zupełnie nowe urządzenie, co niestety, wiąże się z dużymi kosztami. Tymczasem, to nie prawda. Regeneracja sprężarek klimatyzacji to dobra alternatywa, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Nieprawdą jest również opinia, że regenerowane sprężarki nie działają tak skutecznie jak nowe.

W Skylark Polska doskonale wiemy, że prawidłowo wykonana regeneracja klimatyzacji sprawia, że jej parametry w niczym nie różnią się od nowego urządzenia. Dlatego też zachęcamy naszych klientów do korzystania z usług, jakie oferujemy. Dajemy gwarancję, że naprawa sprężarki klimatyzacji przyniesie oczekiwany efekt i pozwoli ci cieszyć się chłodem nawet w najbardziej upalne dni.

Zapraszamy do naszego warszawskiego serwisu klimatyzacji samochodowej

Jeśli klimatyzacja w twoim samochodzie nie jest w pełni sprawna, a ciepło coraz bardziej ci doskwiera - nie czekaj. Odwiedź nasz serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie. Doświadczeni profesjonaliści, jakich znajdziesz w naszej firmie, szybko zdiagnozują problem i zajmą się kompleksową i skuteczną naprawą twojej klimatyzacji w dobrej, atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem telefonu:

22 673 50 80 22 673 50 80

Lub do osobistej wizyty w naszym serwisie klimatyzacji:


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl